petak, 22. listopada 2010.

HSV - Bayern 0:0 tijek susreta

Thomas Müller (l.) gegen Jonathan Pitroipa
Tijek susreta:

90. minuta, kraj, posljednji zvižduk nakon 2 minute produžetka. Konačan rezultat 0:0.

85. minuta, Olić ulazi u igru s maskom na licu, izlazi Gomez.

81. minuta, kakvu je priliku sada promašio Pitroipa!!! Išao je na golmana "jedan na jedan", poslao loptu prema golu, ali se odbila od desne stative i ostaje 0:0

72. minuta, izmijenjuju se prilike na obje strane, ali pogodaka i dalje nema. Trochowsky je pucao, ali Butt ponoo brani.

71. minuta, Choupo Moting je zamijenio Nistelrooyja.

62. minuta, Mladen Petrić ulazi u igru, zamijenit će Guerrera u napadu uz Van Nistelrooyja.

Kraj prvog poluvremena

43. minuta, HSV mijenja vratara, Rost izlazi, Drobny ulazi

40. minuta, Hamburg ponovo prijeti, ali Guerrero, Van Nistelrooy i Kroos spetljali su se u kaznenom prostoru Bavaraca i izgubili loptu.

30. minuta, domaćin stvara pritisak pred Bayernovim golom, prvo je Mathijsen tukao glavom, ali Butt brani. Dvije minute kasnije Van Nistelrooy je pucao u okvir gola, ali i taj udarac je obranjen.

27. minuta, Pranjić je zaradio žuti karton.

22. minuta, domaćin se probudio, Van Nistelrooy je dva puta došao pred šesnaesterac Bayerna, ali obrana gostiju spašava vratara.

16. minuta, do sada su gosti nešto bolji, barem po prilikama, zaprijetili su Guerrero i Gomez, dok Hamburg još nije imao izgledniju priliku.

Sastavi:

HSV: Rost - Jansen, Mathijsen, Westerman, Benjamin - Ze Roberto, Rincon, Pitroipa - Trochowski - Guerrero, Van Nistelrooy

Bayern: Butt - Pranjić, Badstuber, Timoščuk, Lahm - Ottl, Schweinsteiger - Mueller, Kroos, Altintop - Gomez