ponedjeljak, 1. kolovoza 2011.

DFB Pokal: Bayern lako protiv vodećeg drugoligaša

Slike sa utakmice pogledajte ovdje.
Slike sa utakmice pogledajte U ponedjeljak je odigrana posljednja utakmica 1. kola nogometnog DFB Pokala. Igrači minhenskog Bayerna pobijedili su u gostima vodeću drugoligašku momčad u ovom trenutku, Eintracht Braunschweig, s 3-0...

Vodeća dva pogotka je Bayern postigao iz penala, a oba su se dogodila u prvom dijelu. U 9. minuti je precizan bio Mario Gomez, dok je u 39. strijelac bio Bastian Schweinsteiger. Na konačnih 3-0 je postavio Thomas Müller u 83. minuti.

Recimo da je hrvatski nogometaš Danijel Pranjić u igru ušao u 88. minuti, dok je Ivica Olić promatrao cijeli meč s klupe za pričuve. Bayern je igrao bez Francka Riberyja i Arjena Robbena.

DFB Pokal, 1. kolo:

Eintracht Braunschwieg - Bayern 0-3 (Gomez 9-11m, Schweinsteiger 39-11m, Müller 83)