subota, 12. ožujka 2011.

Bayern demolirao HSV-a sa 6:0

U dvoboju ekipa koje su nedavno najavile ljetne smjene na klupi, Bayern Louisa van Gaala nadjačao je HSV Armina Veha. Čovjek odluke bio je trostruki strijelac Arjen Robben, uz podršku dvostrukog asistenta Francka Riberyja.

Holanđanin je bio precizan u 40. minuti, zatim u 47. iz slobodnog udarca te osam minuta poslije. U 64. minuti Bayernov je dvojac zamijenio uloge, pa je Robben dodao Riberyju za 4:0.

Debakl gostiju iz Hamburga upotpunili su Thomas Müller i Heiko Westermann, koji je poslao loptu u vlastitu mrežu, a Bavarci su ovom pobjedom odlično iskoristili poraz Hannovera i sada s više optimizma gledaju prema osvajanju trećeg mjesta. Danijel Pranjić i Mladen Petrić odradili su svih 90 minuta.