subota, 19. veljače 2011.

Kraftov nastup u Milanu nije u opasnosti

Thomas Kraft će najvjerojatnije moći braniti u prvoj utakmici osmine finala Lige Prvaka u srijedu navečer u Milanu protiv Intera. 22-godišnji golman Bayerna je u pobjedi svog tima od 3-1, zadobio povredu lubanje u sudaru sa P. Sliškovićem, te je morao biti zamijenjen na poluvremenu s H. J. Buttom.

Njegov nastup u Milanu zasad nije u opasnosti. Njegovo mjesto u timu 'Rekordmeistera' je ionako sigurno, nakon izjave trenera Louisa van Gaala: "On je naš broj jedan", rekao je trener nakon utakmice.

Kroos slavi povratak
Nakon dva mjeseca pauze zbog ozljede Toni Kroos se vratio na teren. Igrač sredine terena je u Mainzu u 64. minuti zamijenio Holgera Badstubera i propustio malo kasnije postići svoj drugi gol ove sezone. Kroos je bio zadnji put u sastavu 11. decembra u pobjedi od 3-0 protiv FC St. Paulija. Zbog povrede lijevog stopala, vratio se ponovo na trening sa ekipom tek sredinom prošle sedmice.
Izvor vijesti - Preveo: Muhamedlj