utorak, 28. rujna 2010.

Roma sa 2 gola potopila sve nade Cluja

Samo tri dana nakon prve ligeške pobjede i to protiv najljučeg rivala Internazionalea rezultatom od 1:0, Roma se dala u još jedno slavlje.

Romi je dugo trebalo da proradi, ali uspjela je. Pobjeda protiv Intera dala im je veliko samopouzdanje i sa lakoćom su ušli u drugu utakmicu grupne faze Lige Prvaka protiv Cluja i pobjedili sa 2:0.

Roma je dugo dugo napadala, pokušavala pronaći mali prolaz prema golu Cluja, ali i Cluj se nije dao zbuniti. Čvrsto su se držali sve do 69. minute kad je Mexes zatresao mrežu protivnika za poravnanje, samo minutu kasnije Marco Borrellio je povečao rezultat na 2:0. Nakon dva primljena gola, pomalo je i ekipa Cluja napadala što je i doprinjelo pogodku. Za smanjenje rezultata na 2:1 pobrinuo se Ionut Rada u 78. minuti, čime je i završena utakmica.

Nakon drugog kola Lige Prvaka trenutno lider E grupe je Bayern sa ukupno 6 bodova, Roma i Cluj imaju po 3 boda, dok je Basel na zadnjoj poziciji sa 0 bodova.