"Nije mi žao što Vidal nije došao u Bayern. Ne trebaju nam takvi ljudi u momčadi. Da se čovjek držao riječi i pokazao malo karaktera kao druge prinove, Neuer i Boateng, da ima imalo morala, sada bi bio s nama u momčadi", kritizirao je Vidala predsjednik Bayerna.
Proteklog je vikenda Vidal za talijanske medije izjavio da čim je dobio poziv od Juventusa kod njega više nije bilo dvojbi gdje će nastaviti karijeru.
Izvor vijesti - Nogometni magazin
Nema komentara:
Objavi komentar