utorak, 9. kolovoza 2011.

Bayern II sezonu započeo podjelom bodova

Srednji početak za drugi tim Bayerna u regionalnoj ligi jug. Tim trenera Andriesa Jonkera u prvom kolu kod Nürnberga II pred oko 3.000 gledatelja odigrao je 2-2 (1-1)...

"Mi smo još uvijek ispod naših potencijala i možemo mnogo više." , rekao je Jonker za "fcbayern.de". Mali Bayern je došao do ranog vodstva u 3. minuti preko Manuela Fischera, no nažalost u 37. minuti rezultat je bio 1-1.

Nakon pauze, Nürnberg je bio bolja momčad. Najprije je bayernov čuvar mreže Maximilian Riedmüller obranio kazneni udarac. Ali kasnije nakon kornera u 52. minuti bio je nemoćan. Bavarci su se kasnije malo otvorili pa su u 79. minuti došli do konačnih 2-2, a strijelac zgoditka bio je Saer Sene. Ovoga petka (19 sati) na rasporedu je bayernova prva regionalligaška utakmica kod kuće protiv FC Memmingena.

Izvor vijesti - Preveo: samir-ko-saki