subota, 23. listopada 2010.

Bayern II protiv Ahlena u borbi za povratak!

Bayern II slično kao i Bayern iz prve Bundesligaške lige se bori za povratak u život. Slijedeća prepreka im je Ahlen protiv kojeg nemaju prava na poraz.

Nakon prošlog kola i poraza od Sjeverne Rajne-Vestfalije od (3:2) Bayern se usjeća jako uzdrmano i pitanje je hoće li moći skupiti snage i dostojno izaći na teren u boriti se za povratak.

Golove su postigli Marcel Busch već i 10. Minuti, da bi tek 10. Minuta kasnije izjednačio Nicola Sansone, ali već drugi napad gostiju završava pogotkom. Mrežu je Mateju Taylor u 29. Minuti zatresao Nicola Sansone. Na poluvrijeme se otišlo sa vodstvom gostiju od (1:3).

Drugo poluvrijeme je započelo jako žestoko, obje strane su stvorile dosta prilika, da bi tek u 78. Minuti za smanjenje na (2:3) postigao štoper Bayerna-'Boy Deul' , što mu je tek prvi gol u Bayernu odkako je došao.